Dej každému dni šanci, aby se stal tím nejkrásnějším dnem tvého života!

ROXY

11. února 2009 v 16:41 | TEREZ-ka |  *ROXY*
ˇˇaboutˇˇ

Roxy je celosvětově proslulá značka spadající pod společnost Quiksilver. Stejně tak, jako veškeré věci od Quiksilveru, i Roxy spatřila světlo světa ve vodním prostředí. Produktovou řadu Roxy pro ženy si oblíbily především mladé fanynky boardriderových sportů.
Na samém začátku vznikla pouze řada pro surfing, která se objevila na konci léta roku 1990 a okamžitě zaznamenala první úspěch. Roku 1992 přišla firma Roxy s řadou džínů, a také s prvními kousky zimního oblečení.
Značka Roxy má již dnes svou vlastní historii, ikony, produkty a i identitu. Už od samotného vzniku se Roxy proslavila jako přední módní značka symbolizující horský a přímořský životní styl. Ať již je oblečení navrhováno pro surfing, snowboarding, do hor, na pláž, do města, ať je nosí mladé slečny či zralé ženy, Roxy je pro všechny symbolem kvality, inovace a pohodlí.
V současnosti zřejmě nemá Roxy značku, která by jí byla schopná konkurovat. Surfařky, snowbordistky a skatebordistky jsou jí nakloněny již od samého začátku nejen pro jeji nespornou kvalitu a technickou důmyslnost, ale i pro ty hodnoty, které značka ztělesňuje.

zdrojik : skate-znacky.cz


Druhá největší světová firma zabývající se výrobou snowboardového vybavení; jedna z mála firem s kompletní nabídkou všech produktů, značka s nejprogresivnější světovou technologií ve výrobě snowboardů a měkkých vázání a také značka s největším podílem na českém snowboardovém trhu.
zdrojik:skateshop.cz

Roxy je světová značka, která patří pod známou společnost Quiksilver Inc. Společnost Roxy se specializovala především na výrobu módy pro surfing. Tato značka vznikla ryze jako dámská a ženy všech věkových kategorií si jí velmi brzy oblíbily. Společnost nezůstala pouze u vody a tak se brzy na prodejních pultech objevilo Roxy oblečení i pro skateboarding a snowboarding. Značka má dnes svou vlastní historii, produkci, ikony a identitu. Rychle se vypracovala na vedoucí pozici módních značek vyjadřující horský a přímořský styl. Roxy oblečení se tak stalo synonymem kvality a stylu. Do Roxy týmu patří také snowboardingová star Torah Bright, která navrhla vlastní model brýlí osázených krystaly.
zdrojik: skatebar.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama