Dej každému dni šanci, aby se stal tím nejkrásnějším dnem tvého života!

*THE SIMPSONS*

na známkách

12. dubna 2009 v 21:57 | TEREZ-ka

ty joo ty "Simpsni" se dostanou fakt všude ...
ty známky ci takyyyyy ... aspon tu s tim HOmrem

Známky obvykle zdobí významní lidé - prezidenti, slavné historické osobnosti nebo pro zemi významná místa. Teď se mezi důležité osobnosti dostala i nejpopulárnější kreslená rodinka - Simpsonovi.

Americký poštovní úřad minulý týden odtajnil podobu známek, které zdobí tváře nezbedné žluté rodinky. Bart, Homer, Lisa a Maggie jsou vyobrazeny na známkách v hodnotě 44 centů. Do prodeje přijdou v USA 7. května.

Postavičky, které stvořil Matt Groening, se za dvacet let vysílání v televizi staly popkulturními ikonami.

"Toto je největší a nejlepivější pocta, kterou Simpsonovi kdy obdrželi," žertuje Groening. "Jsme citově pohnuti, že poštovní úřad sáhl raději po nás než po někom společensky významném.

Ředitel oddělení poštovních známek David Failor řekl: "Jsme rádi, že můžeme vzdát hold Simpsonovým na známkách. Jsou to vtipné, skvěle napsané ikony, které pokračují v neuctivé parodii na rodinku ze středních vrstev. Je to hanopis americké kultury."

a jak tam vypadajííí...


další členové rodiny uvnitř

rekord - nejdéle vysilaný seriál

14. března 2009 v 21:33 | TEREZ-ka

opět ty žlutý ze springfieldu
novinku že simpsnovy míří k rekordu nejdéle vysilílanému seriálu, potvrzuje už to že se ysilají od roku 1989 :) a na našich obrazovkách je budeme sledovat minmálně do roku 2011 :)
takže ještě dva roky si mužeme uživat s touhle ptrhlou rodinkou :)

Televizní společnost Fox potvrdila, že s tvůrci podepsala smlouvu na další dvě sezóny. Matt Groening se tak do análů televizní historie zapíše jako duchovní otec vůbec nejdéle vysílaného seriálu. Zatím držel rekord pouze mezi animovanou tvorbou, který převzal po Flinstonech. Obě nové série budou mít již klasických dvaadvacet dílů, celkový počet epizod poté naroste na 493.

viz celý článek ;)

NEW úvodní znělka

16. února 2009 v 18:48 | TEREZ-ka


po 19 letech převlékají kabát x)

takže nová znělka


ˇˇdalší uvnitřˇˇ

LISA SIMPSON, download, videa....

9. února 2009 v 16:08 | TEREZ-ka


charakteristika

Lisa Simpson

Druhorozená dcerka. Oproti Bartovi je očividně spíše po mamince. Ovšem někdy i tu udivuje svou sečtělostí a chytrostí. Lisu totiž tolik nezajímá móda, účesy a vůbec to, co ostatní osmileté holky z její třídy. Nejvíce touží po vědění a dobrém vzdělání. To někdy dokáže přerůst až v závislost na školu, například při uhelných prázdninách.
Přestože je Lisa velmi chytrá a to až tak, že dokázala zapadnout mezi vysokoškolačky, nejlépe její slabší momenty vystihl ředitel Skinner "…se sklony k všeználkovství."
Díky svým znalostem a povaze Lisa není zrovna nejoblíbenější mezi spolužáky. Ne, že by jí nenáviděli, ale sama dobře ví, jak moc jsou šprti milováni. Přestože je jí teprve osm let, cíle má jasné - univerzita a nějaká odpovídající práce. Například 1. heterosexuální prezidentka spojených států.

převzato/thesimpsons.cz
ˇˇvíce uvnitř článkuˇˇ

BART SIMPSON,download,video...

28. října 2008 v 22:26 | TEREZ-ka

charakteristika


V angličtině slovo brat znamená spratek. Tak že by na tom něco bylo? To snad ne. Bart je sice rošťák, ale v jádru není zlý a všichni ho mají rádi. Patří mezi hlavní postavy celého seriálu.
Nejraději je se svým kamarádem Milhousem. Obdivuje klauna Krustyho, každý den sleduje jeho televizní show a pokoj má vyzdobený
jeho plakáty a upomínkovými předměty. Nezčetněkrát už také Bart Krustyho zachránil před kriminálem a před smrtí. Přesto to zatím na přátelství nevypadá. Krusty, idol všech dětí ze Springfieldu, totiž paradoxně děti nemá zrovna moc v lásce.

S Bartem se nikdy nebudete nudit. Je to zajímavá postava a jedna z těch, bez kterých si seriál ani nedokážeme představit. Rád si dělá z jiných legraci. Např. volá do Vočkova baru a shání se po smyšlených lidech. Vočko se pak celé hospody zeptá: "Je tu pan Vylí Zanej?"
V reálném světě sbírá jedno ocenění za druhým. Podle časopisu Time je 46. nejvlivnější osobností dvacátého století a týdeník TV Guide ho označil za jednu z největších animovaných postav všech dob.

převzato: http://www.simpsonsweb.cz
download.video uvnitř článku

on-line II.

27. října 2008 v 23:03 | TEREZ-ka
Další řada oblíbeného seriálu
koukněte tady

2x1
-
BÁRT PROPADÁ

Další díly z této řady ...viz. celý článek

on-line I.

27. října 2008 v 22:29 | TEREZ-ka
CHCETE SE KOUKNOUT NA DÍLY, KTERÉ JSTE TŘEBA NEVIDĚLI??...NEBO SI JE CHCETE JEDNODUŠE PŘIPOMENOUT?? KOUKNĚTE SE TADY JE PRVNÍ ŘADA


1x1
-
VÁNOCE U SIMPSONOVÝCH

další díly viz. celý článek

Marge Simpson, download, video

25. října 2008 v 18:10 | TEREZ-ka

CHARAKTERISTIKARozená jako Bouvierová. S Homerem se setkala již na střední škole a od jejich svatby se jejím životním údělem stala péče nejen o své tři děti, ale hlavně o svého manžela.
Marge přesto v rodině zaujímá pozici opaku Homerem . Každou věc pečlivě zváží a nabízí-li se jenom malé riziko, je zásadně proti. Vždy to lze poznat podle nevrlého mručení.
Její účes připomínající kaktus už ve Springfieldu nikoho nepřekvapuje. Málokdy jí můžete vidět v něčem jiném než v zelených šatech. Neodmyslitelně k ní patří také korálkový náhrdelník, který má jako spoustu jiných věcí, rodinné dědictví.
Pravdou je, že občas její negativismus přeroste do neúměrného kibicování. I když je někdy na Homera, děti a občas i na celý Springfield přísná, myslí to dobře.

převzato: www.thesimpsons.cz

Homer Simpson,download,videa

25. října 2008 v 0:26 | TEREZ-ka

CHARAKTERISTIKAHomer jako jedna z hlavních postav seriálu opravdu příliš rozumu nepobral. Můžeme to přičítat na vrub pastelce v mozku, simpsnovským genům nebo nesčetným úderům do hlavy.
Čím se ovšem projevuje genialita tvůrců této světoznámé postavy? Především co všechno dokázal. Na to, že Homer sotva vystudoval střední školu a ztělesňuje neschopného, tlustého, líného, plešatého, nešikovného, nenažraného pracovníka jaderné elektrárny, dokázal toho opravdu hodně. Náhodně jmenujme, že se dostal do vesmíru, byl starostou, ochráncem starosty, pašerákem, šéfem policejního sboru, strojvedoucím jednokolejky atd, atd.
Předně ale je tento "americký pablb" také milujícím otcem 3 dětí a manželem Marge. Pro svou rodinu zajistil vilu, kterou by pohrdnul málokdo a i přes všechny jeho výstřelky, kterých se nabažíme v každém dílu, předčí jeho dobré vlastnosti mnoho jiných postav z celého Springfieldu.
převzato: www.thesimpsons.cz

Jak je asi neznáte xD

24. října 2008 v 23:44 | TEREZ-ka
Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů.Tvůrci "Simpsnů" si mohou dělat srandu opravdu vždycky a ze všeho.Slavné osobnosti jsou štastné, když mohou vystupovat v tomto seriálu i v tom nejhoršim světle.Klasické fotky rodiny Simpsnových jistě znáte a proto sem našla pár obrázků které jsou vcelku "NETRADIČNÍ".


viz. celý článek


 
 

Reklama